Żagiel - kwadrat 5 x 5 m kolor Ceglasty
Żagiel - kwadrat 5 x 5 m kolor Ceglasty
Żagiel - kwadrat 5 x 5 m Terra
Żagiel - kwadrat 5 x 5 m kolor Ceglasty
Żagiel - kwadrat 5 x 5 m kolor Ceglasty

Nowoczesny i funkcjonalny żagiel przeznaczony do aranżacji strefy cienia na terenie prywatnych posesji. Może posłużyć także jako profesjonalne zadaszenie: nad placami zabaw dla dzieci, w hotelach, restauracjach, na basenach, termach i w marinach.

Specyfikacja produktu:

• 5 lat gwarancji

• różne sposoby montażu

• wysoka odporność na pleśń

• do 95% ochrony przed promieniowaniem UV

• bardzo wytrzymały materiał, wzmocniony na krawędziach

• perforowana struktura materiału zapewnia odpowiednią wentylację

Montaż żagla jest łatwy i szybki. Akcesoria montażowe nie są dołączone do produktu, dobiera się je indywidualnie według potrzeb klienta, z uwzględnieniem podłoża, do którego będzie mocowany. Podczas montażu zaleca się używać oryginalnych elementów montażowych marki Nesling, takich jak: śruby rzymskie,karabińczykiuchałańcuchykotwy ze śrubąkotwy mocujące do podłoża oraz maszty z elastycznym oczkiem.

Produkt zawiera:

Materiał przeciwsłoneczny HDPE o gramaturze 285g/m² w wybranym kolorze, rozmiarze i kształcie oraz wszyte pierścienie narożne ze stali nierdzewnej kwasoodpornej 316.

Przechowywanie produktu:

Na okres jesienno-zimowy należy zdemontować wszystkie produkty z materiałami COOLFIT® i DREAMSAIL® , osuszyć je oraz przechowywać w miejscu nienarażonym na ujemne temperatury i inne niekorzystne warunki atmosferyczne.

N504-082-45

Specyficzne kody

EAN13
8717677460052

Czas wysyłki
wysyłka w 24h

Żagiel – kwadrat 5 x 5 m kolor Ceglasty

Indeks N504-082-45
993,90 zł
rozmiar
kolor
Ilość
Zapytaj o produkt

Polecane akcesoria

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć