Parasol ogrodowy Riva II  to model funkcjonalny, estetyczny i łatwy w użyciu. Dzięki rozłożystej czaszy pomieści duży komplet mebli ogrodowym i jednocześnie osłoni wybraną przestrzeń przed promieniowaniem UV. Dostępność szerokiej gamy rozmiarów i kolorów sprawi że łatwo dopasować parasol Riva II pod własne preferencje aranżacyjne.

Specyfikacja produktu:

·         2 lata gwarancji,

·         Stabilna konstrukcja,

·         Łatwość użytkowania,

·         Zapewnia duże zacienienie wybranej przestrzeni

·         Wysoka jakość tkaniny- Plyester (Klasa 1), o wadze 220 g/m² ,

·         Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UV,

·         Tkanina wyposażona jest w powłokę odporną na: wodę, kurz i inne zanieczyszczenia.

Ważne:

Parasol dostarczany jest bez podstawy. Do tego modelu zaleca się używać podstawy o minimalnej wadze 60 kg.

Pokrowce Aerocover (dostępne w naszej ofercie) przedłużą żywotność parasola.

Parasol służy do ochrony przed promieniami słonecznymi - nie jest to  urządzenie chroniące przed wiatrem i deszczem. W trakcie użytkowania parasola prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności  i stosowanie się do poniższych zaleceń.

Z rozłożonego parasola należy korzystać przy bezwietrznej pogodzie, w obecności osoby dorosłej  i z zachowaniem szczególnej ostrożności. Nawet najcięższa podstawa parasola lub jego przytwierdzenie na stałe do podłoża, nie gwarantuje podczas podmuchu silnego wiatru zachowania stabilności rozłożonego parasola. W celu uniknięcia uszkodzeń mechanicznych, podczas wiatru lub braku w pobliżu parasola osoby dorosłej należy:

· - złożyć parasol,

·  - zabezpieczyć czaszę parasola taśmą zapobiegającą samoistnemu otworzeniu się parasola, będącej integralną częścią każdego parasola, 

·  - w celu uniknięcia przemieszczania się parasola po powierzchni na której stoi, w podstawach z kółkami należy zablokować kółka hamulcem, w które są wyposażone

·  - zaleca się używanie pokrowca ochronnego, będącego dodatkowym zabezpieczeniem czaszy parasola.

Pozostawienie rozłożonego parasola bez opieki osoby dorosłej  lub podczas wiatru, może skutkować uszkodzeniem parasola oraz osób i rzeczy znajdujących się w jego pobliżu.

7110

Czas wysyłki
Wydłużony czas dostawy

Parasol ogrodowy RIVA II

Indeks 7110
812,20 zł
rozmiar
kolor
kolor stelażu
Ilość
Obecnie brak na stanie
Zapytaj o produkt
Chcesz otrzymać informację, kiedy produkt będzie dostępny?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć