Parasol ogrodowy Challenger T¹ Telescope łączy w sobie uniwersalność i funkcjonalność. Czasza parasola o średnicy 3,5 m z powodzeniem pomieści duży komplet mebli ogrodowych. Stabilny, wytrzymały aluminiowy rotator - stopę można obracać w zakresie 360°, regulując w ten sposób miejsce zacienienia, bez konieczności przesuwania konstrukcji.

Specyfikacja produktu:

·       2 lata gwarancji,

·         Stabilna konstrukcja,

·         Łatwość użytkowania,

·         Łatwe otwieranie i zamykanie, dzięki systemowi teleskopowemu,

·         Zapewnia duże zacienienie wybranej powierzchni, dzięki możliwości pochylenia jednopłaszczyznowego oraz   podstawie obracającej się o 360°,

·         Wysoka jakość tkaniny-Spuncrylic Premium (Klasa 4), o wadze 240 g/m² ,

·         Zapewnia do 95% ochrony przed promieniowaniem UV,

·         Tkanina wyposażona jest w powłokę odporną na: wodę, kurz i inne zanieczyszczenia.

Ważne:

Parasol dostarczany jest bez podstawy. Do tego modelu zaleca się używać podstawy o minimalnej wadze 120 kg lub podstawy gruntowej XL, wpuszczanej do ziemi.

Pokrowce AeroCover (dostępne w naszej ofercie) przedłużą żywotność parasola.

Parasol służy do ochrony przed promieniami słonecznymi - nie jest to  urządzenie chroniące przed wiatrem i deszczem. W trakcie użytkowania parasola prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności  i stosowanie się do poniższych zaleceń.

Z rozłożonego parasola należy korzystać przy bezwietrznej pogodzie, w obecności osoby dorosłej  i z zachowaniem szczególnej ostrożności. Nawet najcięższa podstawa parasola lub jego przytwierdzenie na stałe do podłoża, nie gwarantuje podczas podmuchu silnego wiatru zachowania stabilności rozłożonego parasola. W celu uniknięcia uszkodzeń mechanicznych, podczas wiatru lub braku w pobliżu parasola osoby dorosłej należy:

·  -  złożyć parasol,

·  -  zabezpieczyć czaszę parasola taśmą zapobiegającą samoistnemu otworzeniu się parasola, będącej integralną częścią każdego parasola, 

· -  w celu uniknięcia przemieszczania się parasola po powierzchni na której stoi, w podstawach z kółkami należy zablokować kółka hamulcem, w które są wyposażone

· -  zaleca się używanie pokrowca ochronnego, będącego dodatkowym zabezpieczeniem czaszy parasola.

Pozostawienie rozłożonego parasola bez opieki osoby dorosłej  lub podczas wiatru, może skutkować uszkodzeniem parasola oraz osób i rzeczy znajdujących się w jego pobliżu.

7145R

Czas wysyłki
Wydłużony czas dostawy

Parasol ogrodowy CHALLENGER T¹ TELESCOPE

Indeks 7145R
5 097,56 zł
rozmiar
kolor
kolor stelażu
Ilość
Obecnie brak na stanie
Zapytaj o produkt
Chcesz otrzymać informację, kiedy produkt będzie dostępny?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć