1. Wysyłki realizowane są tylko w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w związku z czym towar zamówiony lub wysłany w piątek będzie dostarczony po weekendzie.

2. Złożenie zamówienia oraz opłacenie go, w przypadku formy płatności: przelew, Przelewy24, do godziny 11:00 gwarantuje wysyłkę towaru w dniu zamówienia, jeżeli tylko towar jest dostępny w magazynie.

3. Koszt dostawy obliczany jest automatycznie po umieszczeniu produktów w koszyku, wybraniu ich ilości i sposobu dostawy.

4. Przy zamówieniu powyżej 500 PLN dostawa jest darmowa, pod warunkiem, że zamówione produkty ważą do 30 kg i są krótsze niż 2 m.

5. Produkty o wadze do 30 kg, wymiarach standardowych i nie przekraczające wartości 500 PLN są wysyłane w cenie 25 PLN.

6. Produkty przekraczające wagę 30 kg i długość 2 m wysyłane są w cenie od 45 PLN do 130 PLN.

7. Większe i/lub dłuższe produkty, np. meble, pergole i inne produkty o dużych gabarytach są wysyłane transportem dedykowanym na paletach o wymiarach EURO w cenie od 320 PLN do 370 PLN.

8. Opisane powyżej koszty dostawy obowiązują tylko na terenie Polski. Jeśli są Państwo zainteresowani dostawą poza granice Polski prosimy o kontakt.

Odbiór osobisty w siedzibie firmy:

Produkty zakupione w sklepie internetowym sosun.pl można odebrać osobiście w siedzibie firmy, omijając koszty wysyłki, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00po wcześniejszym potwierdzeniu mailowym lub telefonicznym.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć